Ч0ловіk написав записkу чоловіkові, яkий проводить багато часу з його дружиною. Не k0жний таkе зможе написати…

Про деякі речі легко говорити, але складніше зробити.
Ви коли-небудь думали про те, що б Ви зробили, якби виявили, що Ваш чоловік або партнер обманює Вас?

Хоча це не кумедна тема, щоб розмірковувати над цим і говорити “а що, як…”. Але, найімовірніше, Ви думали про це, і у Вас є запасний план. Ви можете просто встати і піти, або ви можете розлютитися і помститися другій половинці. Але часто Ваш ідеальний план не спрацьовує, і виходить щось зовсім інше.

Один чоловік зробив щось унікальне, коли виявив, що його дружина зраджувала йому, поки він був у від’їзді. Він написав записку чоловікові, з яким вона його зраджувала, і ось що він написав…

“Мужику, який спить із моєю дружиною. Ти чудово розумієш, хто ти. Так, я знаю. Ні, я не серджуся, я просто хочу попросити дещо. Зрештою, ти спиш з моєю дружиною.

  1. будь ласка, досить чіпати спинку машини, вініл так швидко зношується.
  2. ти даєш мені можливість частіше ходити на риболовлю, але будь ласка, досить пити моє пиво. Це добре, що ти пригощаєшся, коли приходиш до нас додому (Господь знає, скільки я п’ю, щоб вона здалася мені привабливою), але, будь ласка, залиш мені кілька банок, я все ж поки що більше часу проводжу в цьому будинку.

3) Якщо ти допиваєш останню пляшку, то будь добрий купити ще й залиш гроші, я сам куплю.

  1. Будь ласка, викидай втулку, коли туалетний папір закінчується, це вже ні в які рамки не лізе! А то цією справою доводиться займатися моєму 5-річному синові. Папір у нас у шафці під умивальником.
  2. Під час зради, будь ласка, одягай що-небудь одноразове. Кошик для одягу, який праворуч – мій. І він швидко заповнюється, а оскільки дружина не пере мої речі, мені доводиться робити це самому.
  3. Будь ласка, не кажи моїм дітям, що ти їхній дядько, вони маленькі, але не розумово відсталі.
  4. Будь ласка, досить вмикати підігрів під ліжком. Ця чортова штука палить мою п’яту точку. Хоча я знаю, що дружині це подобається.
  5. Коли вона запитає “ці штани мене повнять” – скажи “ні”. Ти можеш замислитися, що якщо скажеш “так”, вона почне їсти менше морозива, але ти помиляєшся, у цьому разі вона просто піде в магазин і купить штани на розмір більші. Але від цього її жир нікуди не дінеться.
  6. Досить їсти печене. Брауні, які ти з’їв, зробила моя мати на день народження! Моя дружина давненько не з’являлася на кухні, а якщо вона зволила щось приготувати, то ділитися цим вже точно не стане!

10 Намагайтеся не робити цього на моєму стільці. Я іноді граю в різні ігри разом із дітьми або роблю домашні завдання. Але через вашу вагу мій стілець трохи косить, доводиться сідати на нього з осторогою… І, нарешті, я хочу подякувати тобі за те, що запросив її на обід у День святого Валентина. Якби вона зголодніла, то мені довелося б замовляти їжу. А так я можу на накопичені гроші зводити дітей у кіно. Я сподіваюся, що ти зможеш виконати мої прості прохання, а коли ми розлучимося, я піду і помахаю вам ручкою, тож ти не почуватимешся ніяково.

P.S. Я збираюся відвезти дітей 3 квітня на відпочинок на 4 дні, тож можеш планувати їх провести з моєю дружиною, вона не поїде. А ще в мене є пляшка горілки на холодильнику, це на випадок, якщо ти зрозумієш, що пиво вже не допомагає”.