Ч0ловіk із дружиною залишило 21-річній офіціантці 400 доларів чайових. Але k0ли подружжя повернулося на наступний день на дівчину чеkав сюрприз…

Кейла Чандар приїхала в район Вайкікі на Гаваях, щоб продовжити свою освіту в коледжі. Проте, вона не дуже-то багато часу витрачала на навчання або домашні завдання.

Замість цього, вона наполегливо працювала в ресторані в якості офіціантки. В денну зміну вона працює на кондитерській фабриці, а вечорами – в ресторані тайської кухні.

У плани Чандар не входив відмова від освіти. Але умови життя змусили її працювати.

Природно, дівчина ніяк не могла думати про навчання, коли працювала в двох місцях. Але вона відкладала гроші, щоб знову вступити в який-небудь навчальний заклад.

Але, як виявилося, робота офіціантки сповнене сюрпризів. Сталося те, що дало їй можливість раніше вступити на навчання.

Подружжя з Австралії вирішили повечеряти в тому самому ресторані, де працювала наша героїня. Не минуло й кількох хвилин, як у цих трьох зав’язалася цікава бесіда.

Дівчина, природно, розповіла про своє життя, і про те, як їй довелося кинути навчання заради роботи. У підсумку, пара замовила їжі на 200 доларів.

Коли вони попрощалися з дівчиною і пішли, та зауважила, що їй залишили 400 доларів чайових.

Природно, дівчина хотіла віддячити їм, і раптом згадала, в якому готелі вони зупинилися.

Офіціантка написало лист з подякою, і поклала його в букет квітів.

На наступний ранок подружжя повернулося в той же заклад, але на цей раз з ще більшим сюрпризом, ніж 400 доларів.

Подружжя повідомили Чандар, що вони мають намір погасити всі її борги по навчанню! Офіціантка початку відмовляти їх, але австралійці були непохитні.

Життя простий офіціантки змінилася раз і назавжди. Вона зараз повністю зосереджена на навчання, і сподівається незабаром відкрити власний бізнес!Джерело