“Була на 8 місяці вагітності”: Несподівано померла відома зірка інтернету. Було 24 роки….Сльози

Популярна британська блогерша Ніколь Теа (Nicole Thea) померла у віці 24 років під час вагітності. Про це повідомила її мати в Instagram-акаунті.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Теа була відома в інтернеті як YouTube-блогерша, танцівниця і дизайнер аксесуарів. В останніх відео вона розповідала про свою вагітність. На момент смерті вона була на восьмому місяці.

За словами матері блогерші, ненароджений син, якого назвали Рейн (Reign), також помер. В даний час причина смерті не повідомляється.

«Ми, її сім’я, просимо не турбувати, тому що наші серця розбиті, і ми насилу намагаємося впоратися з тим, що сталося», – додала мати.

У коментарі також зазначено, що на каналі блогерші ще вийдуть кілька нових відео, які вона зняла заздалегідь. Мати і партнер Теа, Глобал Бога (Global Boga), вирішили випустити їх, незважаючи на її смерть. Вперше про вагітність блогерша повідомила в ролику в квітні цього року.

Ніколь Теа проживала в Лондоні і регулярно робила публікації в Instagram і відео на YouTube про вагітність. У багатьох з них брав участь і її партнер. В постах пара регулярно говорила про радості через майбутніі пологи і бажанні виховати власну дитину.