Британія надає допомогу! 300 мільйонів доларів – далі більше. Зупинемо ворога!

Велика Британія виділить Україні 220 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 300 мільйонів доларів) на «екстрену та гуманітарну» допомогу, повідомляє агентство Reuters.

Пише http://www.replikanews.org

Джонсон пообіцяв надати Україні до 220 мільйонів фунтів стерлінгів (294,69 мільйонів доларів) надзвичайної та гуманітарної допомоги, – йдеться у повідомленнях.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон попередив про розвиток гуманітарної кризи, спричинену вторгненням військ Москви до України, заявивши, що кількість біженців у конфлікті може досягти мільйонів. Джонсон додав, що Британія готується прийняти у себе 200 тисяч біженців з України.

Ми підтримуємо українцям, які живуть у Великій Британії, можливість привозити своїх родичів до нашої країни. Хоча цифри важко підрахувати, їх може бути більше 200, – сказав Джонсон під час візиту до Варшави.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зрозуміло, що британські війська не будуть розміщені в Україні і залишиться «твердо в межах кордонів-членів НАТО».

Джонсон, більше того, що будь-які заходи в останній час є «ніж оборонними заходами».

Міжнародне співтовариство має зміцнити нашу загальну стійкість та переконатися, що Володимир Путін та Росія ізольовані. НАТО завжди виступає за мир і стабільність, – сказав Джонсон.

На запитання журналіста, за якими такими обставинами НАТО може брати участь без посередників, Джонсон відповів, що у Великобританії як закони Великої Британії про міжнародні конфлікти та про те, їх вирішують.

Шосту добу Україна бореться з російськими загарбниками – з 24 лютого ворожі війська стріляють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети з’являються у житлових будинках. В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.