Бог хоче, щоб Ви це прочитали!Не пошкодуйте двох хвилин!!! Це крик моєї душі, це біль мого серця.

Andrii Kozak
Бог хоче, щоб Ви це прочитали ❗️Не пошкодуйте двох хвилин Вашого часу ❗️

Знаю, що більшість з Вас не звернуть уваги на цю публікацію, але, навіть якщо одна людина задумається над моїми словами, вважатиму, що моє одкровення буде недаремним…

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Сьогодні увесь світ мовчки і тремтяче спостерігає, як набирає обертів новий смертельний Коронавірус, перед яким вчені безсилі.

Прикро спостерігати, як дехто з політиків на цій біді намагається набрати політичних балів, бізнесмени – спекулювати , а олігархічні ЗМІ – вводити людей в страх та паніку.

Прикро спостерігати за безглуздими жартами та коментарями на дану тему українців, які замість єдності у такий складний час для нашої країни, обливають один одного океанами бруду та ненависті.

Буду відвертим, мені остогидло читати сотні публікацій у стрічці новин стосовно Коронавірусу. Гори фейків та сміття, гори незрозумілих аналітиків, які вбивають мене швидше, аніж сам вірус потерпілих від нього.

В цій публікації я не буду говорити про політику та політиків, а просто напишу те, що мене найбільше болить. Це крик моєї душі, це біль мого серця.
Мене спонукало написати про це , не ажіотаж з Коронавірусом, а всі події останніх років, які відбулись в Світі.

Я Християнин, і переконаний, що багато з Вас, читаючи цю публікацію просто посміються з мене і скажуть, що я трохи не при собі, але це ніколи не похитне мою Віру!
Не важливо якої Ви конфесії, православний чи католик… просто, якщо Ви вірите в Бога, тоді ця публікація для Вас.

Зупиніться на мить та задумайтесь в кожне сказане слово, можливо Бог саме зараз хоче торкнутися Вашого серця.

Друзі, а чи не задумувалися Ви, чому Господь допускає такі події ? Чому сьогодні в цілому світі мільйони людей вмирають від голоду, війн чи невиліковних хвороб ? Чому сьогодні світ на межі гибелі ?
Ми дивуємося чому сьогодні горить Австралія, чому людство страждає від глобальних катастроф, чому все це допускає Бог ? Невже він такий безжалісний та недобрий ?

А чи не задумувалися Ви, що ми і є винуватцями всіх бід та трагедій, так як вже давно відвернулися від Бога.

Біблія говорить про останні часи так: «Бо повстане народ на народ, і царство на царство, і голод, мор та землетруси настануть місцями» ( Вiд Матвiя 24:7 )…
Саме це сьогодні людство спостерігає, як збуваються Біблійні пророцтва. Ми є свідками того, як щороку землетруси, цунамі та інші природні катаклізми забирають сотні тисяч людських життів. Ми є свідками того, як військові конфлікти та братовбивчі війни в різних куточках світу, калічать долі мільйонів людей, а вірус, який сьогодні набирає обертів, чітко описує мор, який забере третину населення нашої Планети.

Сьогодні ми, українці, потерпаємо від агресії північного сусіда, який завжди називав себе братом, але попри те, ми самі нищимо один одного не лише фізично, але й морально, сіючи ворожнечу, ненависть, заздрість. Заходячи в соціальні мережі я щоразу переконуюся в тому, що люди ненавидять один одного, лають , проклинають та принижують інших за їхні переконання, роблячи з одних кумирів, а з інших ворогів, хоча люди забули, що Біблія говорить: «Не сотвори собі кумира» , а також «Моліться за правителів, та тих, хто має владу, тому що вся влада – і погана, і добра від Бога». Невже всю цю ворожнечу сіє Бог , чи це справа рук нас самих ?!

Сьогодні весь світ перенасичений порно індустрією, це саме те, що найчастіше дивляться та прагнуть люди.
Подивіться на сучасну музику, на 90% це репери під кайфом, оточені повіями, співають та прославляють диявола.
Подивіться на сучасні фільми : – суцільна пропаганда насильства, пияцтва, розбещеності та наркоманії. Задумайтесь, та дайте собі відповідь – невже це те, чого прагне Всевишній ?!
Гляньте, що постять Ваші діти в instagram, де наполовину оголені дівчата, торгуючи своїми красивими тілами, шукають принців з фільмів, а потім закінчують життя самогубством, тому що реалії життя зовсім інші ніж показує Голівуд.

Сьогодні людство гине в власних гріхах. Сьогодні пропаганда ЛГБТ спільнот вже не така огидна, як була 20 років тому, навіть більше , сьогодні ми чомусь стали лояльними до сексуальних збочень та мерзоти. Щорічні Гей –акції, на які виходять тисячі збоченців та їх прихильників нам демонструють, як щось особливе та героїчне.

Сумно, що 21 століття поринуло в гріхах , та стало століттям відвернення від Бога.

Ми вже давно втратили людський образ, та стали гіршими від тварин, які живуть не розумом, а інстинктами. Наші серця чомусь сповнені лицемірством, ненавистю, злом та повною зневірою та байдужістю.
Нас цікавлять шмаття, айфони, дорогі автомобілі, ресторанні гульбища, а нашим ідолом стали гроші, гроші і тільки гроші, яким ми поклоняємося, забувши, що в цю секунду, коли ви читаєте цей текст, на Планеті від голоду, спраги, холоду та хвороб гинуть невинні жителі Планети Земля.

А чи не нагадує все це Вам Содом та Гоморру, де люди їли, пили, веселилися і де не було межі розбещеності та гріху, які згідно Біблії, були знищені за гріх хтивості. Християни, задумайтесь, якщо ми не зупинемося в гріхотворенні, та не повернемося до Бога, нас чекає така ж трагічна доля.

Я не священник та сам не без гріха, але мені важко жити в цьому жорстокому та лицемірному світі. Давайте задумаємося та запитаємо себе: – що буде, якщо ми помремо цієї миті, що ми зробили для інших, та де опинимось завтра, в Раю чи пеклі ?

Бог на Суді не запитає, який у Вас був автомобіль, літак чи корабель, якими були Ваші статки, Ваш соціальний статус, колір шкіри та мови, якою Ви розмовляли. Богу байдуже, за кого ви голосували на виборах та які у Вас були переконання.
Бог запитає, маючи все це, скільки милосердя Ви дали іншим ?!

Я вірю, що нашу Планету врятує Віра, Добро та Любов !
Я пишу це від щирого серця, і як християнин, вірю, що Бог дає нам ще один шанс, і я сподіваюся, що ми його не змарнуємо.

Знаю, що в цьому жорстокому світі цю публікацію і мене «заклюють» критикани, але маю надію , що хоч декілька людей прочитають мій крик душі та задумаються.

Люди, тож будьте ЛЮДЬМИ !!!

Друзі, прошу будь ласка Вас підтримати мене #лайком та обов’язково #поширити цю публікацію, лише так ми зможемо торкнутися сердець мільйонів 🙏🏻, для Вас це секундна справи, а для мене втілення мрії , що добро ПЕРЕМОЖЕ зло❗️

Світлина від Andrii Kozak.

Світлина від Andrii Kozak.