Безумство на українському кордоні не вщухає, з’явилася офіційна заява: “Якщо не встигли повернутися додому, то…”

У мережі поширюють суперечливу інформацію .Стало відомо, як українці зможуть потрапити додому після закриття кордонів

Як передаєPoliteka.net, про це інформує прес-служба МЗС України.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Варто відзначити, що вже сьогодні опівночі були закриті кордони. В МЗС порадили українцям, які залишилися за кордоном, звертатися до посольства, щоб можна було продовжити візи або вирішити інші питання.

Але дипломати заспокоїли українців і заявили, що громадяни зможуть повернутися в Українудодому пішки через пункти пропуску, де це буде дозволено.

Якщо у громадян були заброньовані авіаквитки на березень, то для повернення коштів їм необхідно звернутися в авіакомпанії.

А всі громадяни України, які повернулися додому протягомостаннього тижня, зобов’язані дотримуватися режиму самоізоляції на протязі 14 днів.

Також в мережі з’явилася інформація, щона пункті пропускуГребенне – Рава Руська польські прикордонники пропускають всіх безкоштовно, а на українській стороні нібито «здирають гроші».

Про цеFacebookнаписав поляк Томаш Баарт. Він заявив, щопольські офіцериорганізували можливість переходу кордону пішки, але тільки до українського шлагбаума.

Але потім потрапити на українську територію не так і просто: нібито потрібно заплатитивід 30 до 50 злотих з людини за перевезення від нейтральної зони до воріт.

В прес-службі Західного регіонального управління ДПСУ заявили, що для перетину державного кордону дійсно були організовані автобуси, але ніяких грошей платити не потрібно громадянам.