“Безробітний” Ляшко влаштував чергове шоу. “Виліз на дерево і….”. Українці шоковані

Одіозний керівник Радикальної партії України Олег Ляшко регулярно записує сімейні відео для своїх фоловерів у Twitter.

Пише http://www.replikanews.org

На цей раз Олег Ляшко показав, що знайшов на дереві пташенят, які недавно вилупилися. За словами політика, ще пару днів тому там були яйця, а от сьогодні вже пташенята. Судячи з цього можна припустити, що Олег Ляшко регулярно лазить на дерево перевіряти пташині гнізда.

“Любіть і бережіть природу, все живе для майбутніх поколінь”, – підписав своє відео Олег Ляшко.

Переглянути інші твіти Олег Ляшко

Нагадаємо, що колишній народний депутат Борислав Береза зняв відео у скандального ресторану “Велюр”, власником якого є “слуга народу” Микола Тищенко. Скандал навколо ресторану спалахнув після того, як журналісти з’ясували, що незважаючи на карантин заклад працював для деяких клієнтів, серед яких і народні депутати. Коли про це стало відомо, одіозний екс-нардеп Олег Ляшко вирішив “замурувати” вхід в ресторан.

Однак, Борислав Береза з’ясував, що Ляшко забарикадував тільки один вхід – на літню терасу. “Спеціально під’їхав до ресторану “Велюр”. І з’ясував, що вхід в ресторан не закритий і не замурований. В процесі шоу закрили… вхід на літню терасу, який і так був закритий. А вхід в ресторан працює. І все інше теж. Звідки знаю? Мені місцеві жителі про це повідомили. Так я дізнався, що це було шоу. Для довірливих і наївних. А тепер і ви про це знаєте”, – говорить Береза у підпису до свого відео на Facebook.