АТОшник розніс Шуфрича “впух і прах”, за не правдиве висказування про Україну.. “Даю останнє попередження…”

В ефірі 5 каналу нещодавно виникла суперечка між Нестором Шуфричем Пресс-служба Нестора Шуфрича , з одного боку, і Лариса Ніцой та Маруся Звіробій , з іншого боку.(щоб переглянути відео доскрольте до кінця)

Йшлося про дискримінацію українців в Україні за етнічною, мовною ознакою.

Згадали про мій пост у ФБ від 24 вересня 2020 року про відмову у дванадцяти перукарнях міста Києва обслужити мене, – учасника бойових дій російсько-української війни, — українською мовою.

Нестор Шуфрич висловився на мою адресу в притаманному антиукраїнцям стилі: «якби шановний ветеран, не знаю з якого боку він воював, але то немає різниці…». Та ні, нешановний член ОПЗЖ, різниця є. Поясню в чому.

По-перше, вона в правді. А правда на нашому боці. Бо ти Шуфрич брешеш коли говориш, що не знаєш «з якого боку воював шановний ветеран», тобто я. Все ти знаєш.

Бо «шановні ветерани» як ти нас називаєш, воюють за Україну та українців. А наші вороги воюють проти України, за Московщину та за московитів (росіянами я їх назвати не можу, бо назву Русь вони у нас вкрали 300 років тому так само як тепер вкрали Крим).

Отже, ветеран в Україні це той, хто на боці України, на нашому боці. А з того, іншого боку – ворог, колаборант, злочинець на службі Кремля. Тож, різниця є.

По-друге, різниця існує не лише між захисниками України та нашими ворогами з боку Російської федерації, а й між нами і вами – нашими внутрішніми ворогами.

Це ви й інша агентура ФСБ волали «Путін прійді!», це ви роками розпалювали в Криму та Донбасі ненависть до всього українського, це ви грабували народ, скупляли ЗМІ, зомбували людей проросійськими гаслами і творили тут у нас «рускій мір». Тому, є різниця і тут, бо «шановний ветеран», як ти мене назвав, добровольцем пішов на війну виправляти наслідки твого злочину..

По-третє, різниця є й у тому, що такі як ти поводитеся в Україні як промосковські гієни, які бачать в українцях жертву, кидаються скопом і намагаються порвати. Згадаймо незабутні події Революції Гідності та поведінку Беркуту і тітушок.

Коли я почув твої образливі слова про мене, то першою реакцією було натовкти тобі пику. Але до такого ти вже звик, маєш досвід і сміттєвої люстрації і зеленки.

Та й твій передпенсійний вік не дозволяє мені – колишньому бійцю-спецназівцю вдаватися до радикальних виховних заходів підстаркуватих опзжістів.

Втім, за мене тобі «натовкли» ще в етері 5 каналу, коли довели твою брехливість, незнання Конституції та законів України, викрили в тобі звичайного маніпулятора і демагога, дякую Ларисі Ніцой та Danylo Mokryk . Але це не означає, що мені немає чого сказати тобі в очі.

Поки ти шукав своє місце в путінській Новоросії я робив все аби наломати твої плани. Такі як я ветерани війни врятували твою дупу від куль та мін поки ти підлизував Москві та її маріонеткам в ОРДЛО.

Я отримав декілька поранень, а ти отримав портфель нардепа і шикарний бізнес. Це не твоя заслуга, а наше недопрацювання. Отже, моя війна з Кремлем і кремлядями в Україні ще не завершена.

Тож, слідкуй за своїм язиком, бо другого попередження вже не буде. Відповідати прийдеться за всією суворістю українського закону.