Ані Лорак вперше показала свою маму. “Просто одне обличчя – неймовірна схожість”

41-річна Ані Лорак (справжнє прізвище – Кароліна Куєк) ніжно привітала свою маму, 72-річну Жанну Лінькову.

Вчора, 10 травня. в багатьох західних країнах, включаючи Україну, відзначається День матері. Співачка народилася на околиці українського міста Чернівці. Майбутня зірка була третьою дитиною в родині. Її батьки розлучилися. Жанна Василівна не змогла впоратися з дітьми, вона прийняла рішення відправити їх в інтернат.

Пише http://globalpres.co

Кароліні було дуже непросто в дитинстві, але вона змогла пробачити свою маму і не тримає на неї зла. Виконавиця підтримує теплі стосунки з матір’ю і намагається зробити все, щоб її власна дочка Софія отримала досить материнської ніжності і любові.

Сьогодні зірка поділилася спільним знімком з мамою. Ані Лорак відображена в червоній міні-сукні, а її мама вибрала більш класичний наряд, який вона доповнила перловим кольє.

“Спасибі нашим матусям за життя. Бути мамою – це велика праця! Будьте здорові й кохані, наші ангели-хранителі!” – зворушливо написала співачка в Instagram.

Шанувальники приєдналися до поздоровлень в коментарях. “Спасибі Жанні Василівні за таку дочку! Кароліночка, спасибі за фото з мамою, любимо вас”, “Яка гарна фотографія! Яка прекрасна мама! Здоров’я їй міцного! І вас зі святом, Кароліна”, “Дуже красиві! Міцного-міцного здоров’я вашій мамі “,” Ми чекали фото з мамою “,” Мама ваша дуже гарна, дай бог їй здоров’я і щастя “, – написали фоловери.