Андрій Цаплієнко: Це вже серйозно. Схоже, game over, клятий вірусе. Сам міністр оборони Ізраїлю заявив про прорив у боротьбі з COVID-19.

Це вже серйозно. Сам міністр оборони Ізраїлю заявив про прорив у боротьбі з COVID-19. Результат роботи секретної військової лабораторії Ізраїльського інституту біологічних досліджень – специфічні антитіла, які атакують коронавірус в особливий спосіб та знищують його в організмі хворого. Кажуть, у боротьбі за виживання ізраїльтянам немає рівних. Схоже, game over, клятий вірусе.

Пише https://vsns.co.ua

Андрій Цаплієнко

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.ТегикоронавірусЦаплієнко