Американка, яка відвідала всі країни світу, поділилася враженнями про Україну

Американка, яка побувала в 196 країнах за півтора року, в захваті від української кухні, але незадоволена брудними вокзалами і чергами.

Американка Кассандра де Пеколь днями закінчила свою рекордну навколосвітню подорож. За рік і шість місяців вона побувала у всіх 196 країнах світу! І одне з найяскравіших вражень у неї залишилося від України, де вона за три неповних дні закохалася в наших людей, природу та їжу.


ДВА РЕКОРДИ. Своєю навколосвітньою подорожжю 27-річна американка побила одразу два рекорди Книги Гіннесса. По-перше, вона об’їхала всі країни вдвічі швидше за свого співвітчизника професора Лю, який витратив на це три роки і три місяці. А по-друге, Кессі стала першою жінкою, яка змогла документально засвідчити своє досягнення. Свою божевільну подорож Кассандра задумала на честь свого 25-річчя, а мріяла про це ще зі школи. Склавши маршрут, вона вирішила вести звіт про нього в Instagram, назвавши свою поїздку Expedition 196.

Стартувавши 2015 року з американського Портленда, Кассандра відвідала 58 країн, перш ніж опинитися в Україні.

МОРЕ І ЛЮДИ. Поїздом з Молдови вона прибула до Одеси, яка вразила Кассандру настільки, що вона назвала її “одним з найулюбленіших міст на планеті”.

Мандрівниця побувала в Морському порту, погуляла Дерибасівською і захопилася добротою місцевих. “Після приголомшливо великих міст Одеса здалася мені ідеальною. Історія, природа, бруковані вулиці і як бонус – прекрасне море. Я була щаслива тут і навіть знайшла свій улюблений ресторан, – написала мандрівниця у своєму блозі. – Українці – приголомшливі люди. Одесити завжди посміхалися, коли я зверталася до них англійською. Я не чула від них коротких відповідей: люди тут дуже відкриті й завжди готові допомогти”.За її словами, на відміну від багатьох інших країн світу, в Україні Кассандра почувалася дуже затишно. “Тут мене ніхто не переслідував, а як жінка я не відчувала жодних домагань”, – додала вона.


МУЗЕЙ І СОФІЯ. Після Одеси Кассандра вирушила до Києва, де насамперед побувала на Софійській площі. “Після відвідин собору я відчула себе спокійно і натхненно. Я вирішила залишитися в Києві на ніч, щоб відвідати інші місця, які змушують залишитися тут довше”, – пише американка.Наступного дня де Пеколь попрямувала до Пирогова, щоб познайомитися з українською історією та традиціями. Але особливий захват Кассандри викликали національні страви. До слова, вона спробувала не просто вареники, а пофарбовані в синьо-жовті кольори.

“Навіть не можу передати, яка там різноманітна кухня. Ви маєте це спробувати! Пироги, млинці, пампушки, сирники зі сметаною, борщ, голубці – я закохалася в українську кухню і обов’язково повернуся сюди”, – розповіла Кассандра.

Але були й неприємні враження. Наприклад, дорога до столиці тривала близько 11 годин. “У поїзді всю ніч топили, а вікна не відчинялися. Тому зранку я почувалася розбитою. Київський вокзал був переповнений людьми. Мені довелося простояти годину в черзі, щоб дізнатися, що каса приймає тільки готівку”, – додала Пеколь.