3вістка, яка наробила шуму і пpuгoлoмшuлa не тільки Україну а й вecь cвiт: Президент Зeленськuй вciх oбвiв. Тeпeр вже нікому не до сміху

Пропагандистські ЗМІ нав’язували українцям думку, що Зеленський – клоун, який не зможе нічого в цій країні.

Пропагандистська машина опонентів Зелленського щодня пропагує майдани проти Зеленського. 

Пише https://world-news.video

Нав’язує думку, що Зеленський – агент Коломойського.

Пропагандисти Ахметова говорили, що Зеленський нічого не зможе зробити проти ситуації корумпованої системи олігархічного рабства в Україні.

Ага, 100%. Зеленський за дві доби переговорів в Європі знайшов підтримку європейських лідерів і найпотужніших юридичних компаній на демонтаж олігархів в Україні.

Європа дала чіткі і зрозумілі гарантії Президенту України на повну підтримку в боротьбі проти кримінальної олігархії в Україні.

У разі, якщо якийсь олігарх, якийсь корумпований чинуша, суддя, прокурор почне чинити опір, вони зустрінуться з правоохоронними органами ЄС, Інтерполом і повної заморожуванням рахунків в Європі і США, де вони звикли тримати накрадені в Україні гроші.

Зеленський обвів олігархів навколо пальця і замість того, щоб шукати підтримки у олігархів, він пішов шукати підтримки у цивілізованого світу в боротьбі з олігархічним каганатом, який залив країну кров’ю.

Президент все зрозумів і він відразу ж почав діяти. Першим під удар пішов Ахметов.

Президент України завдає першого нищівного удару по бізнес-партнеру Порошенко Ринату Ахметову

У Володимира Зеленського прийняли рішення скасувати скандальну аферу з електроенергією на якій Ахметов і його друзі заробили мільярди.

За нашими даними, Президент України прийняв тверде рішення стерти з лиця землі олігархію і монополію в країні.