3aгрoзa нaдзвичaйнa! Пaски цьoгo рoкy може нe бyти: стало відомо про нове рiшeння уряду

В Україні з 12 березня по 3 квітня діє карантин через спалах коронавируса. Президент Володимир Зеленський говорив про те, що після цього терміну влада буде ухвалювати рішення, чи варто продовжувати карантин. Тепер з’явилася інформація з цього приводу.

Пише https://shocked.news

Як передає телеграм-канал Леґітимний, посилаючись на своє джерело в Офісі президента, в уряді все ж налаштовані продовжити карантин через спалах коронавируса. Йдеться про період до 17 квітня. При цьому варто підкреслити, що офіційно представники влади оголосять своє рішення ближчий до 3 квітня або ж після цієї дати.

При цьому раніше в телеграм-каналі Резидент відзначали, що зараз дуже багато залежить від Володимира Зеленського. Автори підкреслюють, що щодня ситуація з коронавірусів змінюється з кожним днем ​​і постало питання, чи варто вводити надзвичайний стан в країні. На такий запис вирішив відповісти представник фракції “Слуга народу” Макс Бужанський. З своєму блозі він вирішив запитає: враховуючи що вводити надзвичайний стан, якщо масштаби проблеми не донця ясні? На такі питання народні депутат відповів такими словами: “Як оцінити ефективність вже прийнятих і планованих заходів? ПП, серйозна штука, сім раз відміряй, і тільки потім…”, – пише Макс Бужанський.

Варто відзначити, що в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” ситуацію з карантином коментував Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України. За його словами, все буде залежати від ситуації з коронавірусів. Якщо ж в сусідніх державах і безпосередньо в Україні пацієнтів з цим діагнозом стане більше, то карантин все ж буде продовжений. При цьому, зазначив він, заходи можуть навіть посилити.

В Офісі Президента зараз вирішують, що робити зі святкуванням Великодня в країні. Це велике свято для всіх українців, але з огляду на ситуацію з епідемією коронавірусів в країні, святкування скасують. Необхідно не тільки стримати поширення інфекції, але і не дати рецидиву вірусу.