30 роkів цей будиноk стояв занедбаним. Коли фотограф наважився зайти всередину, то втратив дар м0ви…

Цей таємничий будинок більше 30 років стояв занедбаним. Але те, що знаходиться всередині, наче застигло в часі…

Фотографії цього занедбаного, нікому непотрібного будинку, який знаходиться на околиці провінції Онтаріо в Канаді, були виставлені в одному із зарубіжних фотоблогов і відразу ж викликали серед Інтернет-користувачів фурор. Самим дивним багатьом здалося те, що все, що знаходиться всередині цього старого будинку, на диво чудово збереглося.

Як стало відомо після розмови з 76-річною дочкою власника цього будиночки, після смерті господаря в результаті судової тяганини будинок був відданий в розпорядження місцевої церкви. Але жінка так і не згадала в розмові про те, чому вона залишила в будинку всі свої речі, де вони пролежали близько 30 років. Це справді загадковий будинок. Якщо ти наважишся зайти всередину, ти дізнаєшся про нього більше!

Вітальня тут просто-таки завалена антикварними речами, включаючи шикарний сервант з червоного дерева, посуд і старий телевізор.

Ця старовинна опалювальна піч у свій час використовувалася для обігріву всього будинку. Господарі могли відпочити і погрітися в кріслі-качалці, попиваючи чайок і читаючи якусь книгу.

Тут проходили урочисті обіди. Чудовий вид з вікна вносив родзинку в загальну атмосферу кімнати. Колись на цьому піаніно грали, щоб розважити гостей.

Очевидно, що власник цього будинку мав сильну пристрасть до музики. По всій кімнаті розкидані різні музичні інструменти та інше обладнання.

Наприклад, цей вінтажний грамофон…

Тут навіть збереглися оригінальні упаковки від різних засобів по догляду за будинком.

В цьому елегантному серванті ти можеш побачити дивну колекцію столового посуду і чайних сервізів.

Ось і раритетна духовка та інше кухонне пристосування!

Про такий набір столових приладів, напевно, мріє кожна господиня…

Старенький шафка у ванній.

А от так виглядає сама ванна.

В ній навіть є робочий столик.

Універсальний чоловічий набір.

Чудовий набір жіночої парфумерії.

Уютненькая спальня…

…Завалена книжками.

У спальні можна знайти раритетні листи. До чого ж романтично!

Піаніно вже встигло покритися пилом, тим не менш, якщо його налаштувати, на ньому можна ще що-небудь таке зіграти.

Атмосферненько, нічого не скажеш… Я просто без розуму від таких ретро-речей! Як не крути, а в колишньої епохи було щось чарівне. Якщо потрудитися і привести цей будиночок в порядок, з нього можна зробити цукерку!Джерело