25 роkів цей чоловіk на повній самоті створював підземний kазk0вий світ. Поглянувши на його витвори мурашkи ідуть по тілу… (ФОТО)

Скульптор-самоучка Ра Полетт ось уже 25 років щодня працює в пустельних скелях Нью-Мехіко, де вирізає чарівні палаци.

Він знаходить печери зі світлого пісковика, які легко піддаються різьбленню, поглиблює і розширює їх, створюючи систему пов’язаних між собою склепінчастих залів.

Стіни скульптор покриває вишуканим різьбленням – кожна печера у своєму стилі. Титанічну працю Ра проробляє абсолютно один, в помічниках у нього тільки вірний пес. У печерах він прорізає вікна в стінах і стелях, і сонце вдень заливає зали яскравими променями.

Свої таємничі підземні палаци Ра називає “первозданними святилищами”, в яких людина, залишаючись наодинці з собою, може відчути душу світу. Творить він заради власного задоволення та самовираження.

А поки працює, влаштовує в печері затишний куточок для себе, в якому є все, що потрібно для життя. Нещодавно про легендарного художника-одинака зняли фільм “Копач печер” (CaveDigger), який був номінований на “Оскара” як найкраща документалка. AdMe.ru підібрав найатмосферніші фотографії підземного палацу Ра під назвою “Вікна Землі”, який відкритий для відвідування.