22: 30 Щ0йнo! Відеозвернення Зеленського, який звoрyшuв всю Україну до cлiз: перший президент, який не вчинив як бaрuгa

У період карантину та під час дії обмежувальних заходів у зв’язку з коронавірусів, Рада не буде розглядати питання про відкриття в Україні ринку землі. Про це повідомляє телеграм-канал Klymenko Time.

Пише http://bbcccnn.org

Повідомляється про зняття з порядку денного питання про ринок землі в період карантину. Нібито, в президентській команді вирішили, що продаж землі є неприпустимою в період спаду у світовій економіці для поліпшення економічної ситуації.

З введенням в Україні карантину при продовженні роботи Ради, багато хто вважав, що влада планує скористатися поширенням коронавируса в своїх цілях. Так, карантин заборонив проведення масових заходів зі скупченням більше 200 чоловік в одному місці. Опозиційні політики тут же вирішили, що чинна влада скористається фактичною забороною на проведення мітингів і в експрес режимі прийме законопроект про відкриття ринку землі.

Мабуть, основна увага влади і депутатів буде направлено на боротьбу з поширенням коронавирусной інфекції, а не на прийняття спірних законів.

Дорогі українці, якщо ви зараз перебуваєте за кордоном і у вас немає змоги повернутися додому, дійте так:

  1. Зареєструйтесь у системі ДРУГ ось за цим посиланням: https://friend.mfa.gov.ua/#/ Там повідомте МЗС про країну, де ви перебуваєте, й надайте якомога більше інформації про суть проблеми в розділі «Коментар до подорожі». Це дуже допоможе нашим дипломатам та спростить формування списків громадян, які мають терміново повернутися додому.
  2. Якщо вам не вдалося зареєструватись, зверніться до українського посольства чи консульства на території країни, де ви перебуваєте. Це можна зробити електронною поштою або за телефоном гарячої лінії. Всі контакти ви знайдете на офіційних сторінках відповідних установ або на сайті МЗС: http://bit.ly/2WkUZab

І ще напрочуд важлива інформація. Нами сформовано так звані хабові точки. Потрапивши туди, ви зможете дістатися до України безкоштовно або за пільговими цінами. Це такі міста: Стамбул, Дубай, Абу-Дабі, Прага, Берлін, Варшава, Перемишль, Відень, Братислава, Рига та Вільнюс.

Уся детальна інформація буде на офіційному сайті МЗС: https://mfa.gov.ua/Крім того, хочу поділитися низкою важливих посилань.