20 людей за добу.. Вчена дала невтішний прогноз щодо смертності для України через коронавірус

Пік смертності в Україні від коронавірусу орієнтовно настане з 3 по 8 травня.

У цей час від COVID-19 помиратимуть до 20 людей на день, заявила директорка Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського Національної Академії медичних наук України Вікторія Задорожна у програмі “Схеми”.

Пише https://world-news.video

За її словами, попередній прогноз, за яким пік захворюваності припадав на другу декаду квітня, не справдився завдяки введенню протиепідемічних та профілактичних заходів.

“Вони, на щастя, застосовані вчасно у нашій країні. І зараз ми бачимо, що інтенсивність епідемічного процесу у нас набагато нижча, аніж у тих країнах, де карантинні заходи не застосували своєчасно: Італія, Іспанія, Сполучені Штати Америки і так далі”, – сказала Задорожна.

Тепер науковці вважають, що пік захворюваності може настати в перших числах травня, але обумовлюють свої прогнози дотриманням умов карантину.

“Якщо буде зберігатися така ситуація, як зараз, заходи карантину будуть дотримуватися, і при цьому Великдень і травневі свята не вплинуть на порушення карантину, то пік захворюваності припаде на 2–5 травня”, – розповіла вона.