“2 роки як закінчила університет”: Скандальний міністр призначив “коханку” на жирну посаду. Такого у нас ще не було!

24-річну секретарку з Солом’янської адміністрації призначили членом надзірної ради Укрзалізниці з зарплатою в 160 тисяч гривень. Відповідний наказ підписав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Такий кар’єрний зліт здається неймовірним, тому що дівчина всього за два роки тому закінчила Національний авіаційний університет. А тепер на новій посаді вона буде отримувати не менше 160 тисяч гривень на місяць.

Як йдеться в указі міністра, Валерія Віталіївна призначена одним з трьох представників держави для забезпечення укладення цивільно-правових договорів.

” На початку березня Владислав Криклій призначив Валерію членом наглядової ради державного залізничного підприємства до речі, зарплата члена наглядової ради на цьому об’єкті досягає 160 000  за місяць. Валерія  у розпорядженні була визначена в якості одного з трьох представників держави для забезпечення цивільно-правових контрактів. Як відбирали кандидатів і чи має Шкаброва актуальний досвід і освіту – міністерство не повідомило”, – пишуть телеграм-канали.

Що цікаво, згодом інформацію про дівчину поширили у відомому телеграм каналі Резидент. Автори каналу напряму називають дівчину – коханкою міністра.

Далі подаємо в оригіналі.

“Міністр інфраструктури призначає свою коханку 24-річну Валерію Шкаброву до наглядової ради Укрзалізниці з зарплатою 160 тисяч, відповідний наказ підписав Владислав Криклій.

Валерія Віталіївна у розпорядженні визначена одним з трьох представників держави для забезпечення укладення цивільно-правових договорів. 

“Таємні конкурси та космічні зарплати на стратегічних державних підприємствах вже нікого не дивують, але коханок призначають вперше, – коментують цей скандал автори каналу.