0сь що сталося з будинком, в якому знімали фільм «Один вдома»

«Один вдома» — наша найулюбленіша різдвяна комедія. Скільки разів ми дивилися, як Кевін Маккалістер бореться з грабіжниками! І щороку знову смішно!

Фільм зняли в далекому 1990 році. З тих пір актори подорослішали і постаріли, час торкнувся і дому МакКалістерів.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Пише Вакурат

У комедії не згадується, чим заробляють на життя батьки Кевіна. Але можна з упевненістю стверджувати, що тато Пітер — досить успішна людина. Далеко не кожен може дозволити собі таке чудове житло!

Будинок розташований в районі Уіннетка, штат Іллінойс. Це приблизно 32 км від Чикаго. Його адреса — Лінкольн авеню, 671.

Площа особняка — 390 квадратних метрів, а площа ділянки — 1,5 акрів. Зовнішній фасад виконаний з цегли, на території є сад. У будинку є п’ять спалень і три ванни.

Кріс Коламбус, режисер комедії, одного разу розповів журналу Entertainment Weekly, що вибір локації для зйомок був нелегким:

«Нам потрібен був будинок, де б виходили трюки. Ми шукали привабливий зовні, але затишний і трохи страхітливий всередині. Ось уявіть, як в цьому будинку залишатися дитині. До того ж, я хотів, щоб дизайн був поза часом».

У березні 2012 року будинок був проданий за $ 1,585 млн. У мережі збереглися відносно свіжі фото з сайту нерухомості. Пропонуємо порівняти їх з 1990 роком!

1. Кухня

2. Сходи

3. Кабінет

4. Їдальня

5. Спальня

6. Вітальня